מרפאת עור אסתטית

המרפאה האסתטית

במרפאת ד"ר גולדנהירש בירושלים, הנשענת על ניסיון של למעלה מ-30 שנה ברפואת עור אסתטית, אנו מאמינים שגם שינוי קטן עשוי לעשות אפקט גדול. בפרט כאשר הטיפולים משלבים שיטות טיפול חדשניות, חומרים איכותיים וטביעת יד מקצועית של רופא עור מומחה.

ד"ר גולדנהירש הינו בוגר אוניברסיטת Yale בארה"ב ולשעבר מבכירי הרופאים במחלקת רפואת העור בהדסה עין כרם. הוא מלווה באופן אישי וישיר כל אחד מהטיפולים האסתטיים הניתנים במרפאה, ודוגל בהשבת המראה הטבעי לעור.

ד"ר גולדנהירש משתמש במוצרים האיכותיים והבטיחותיים ביותר של הבוטוקס ומוצרי החומצה ההיאלורונית. החומר מוזרק על-ידי ד"ר גולדנהירש בטכניקה מדויקת ועדינה להשבת מראה טבעי ולא מלאכותי של עור הפנים. לפני ההזרקה מבוצע אלחוש מקומי על מנת להבטיח טיפול נעים יותר.

לאחר האבחנה המקצועית, ד"ר גולדנהירש מסביר בבהירות את טכניקות הטיפול הרלבנטיות, ומאפשר להם לקבל החלטה מושכלת עם תוצאות מיטביות. המרפאה מקפידה על גישה רפואית מקצועית, גם כאשר הטיפולים אינם מתמקדים בבעיה קלינית, ומעניקה תמיכה וליווי לאורך כל הדרך מהבחירה בטכניקה הרצויה, דרך מתן הטיפול עצמו וכמובן שגם לאחר מכן.

עוד במרפאת ד"ר גולדנהירש:

פילינג עדין  ~  טיפול במרקם העור ובצבע העור  ~  הסרת כתמים  ~  פיגמנטציה  ~  התקרחות ונשירת שיער  ~  טיפול באקנה לרבות טיפול בצלקות אקנה  ~  טיפולים למיצוק העור

בקרו במרפאת העור כאן