fbpx

הסיפור שלנו מאז 1996

מוצרי הטיפוח של ד"ר גולדנהירש פותחו במיטב המעבדות בארה"ב ועל ידי כימאים מוכשרים ומקצועיים ברפואת עור, הם קיימים משנת 1996.

במהלך הפעילות במרפאת העור בירושלים, פגשנו לאורך השנים כל כך הרבה אנשים אשר רכשו והתנסו בתכשירי טיפוח לפנים שהשיגו תוצאות מעטות מידיי מאוחר מידיי ומאכזבות למדיי.

בגלל שאנחנו בד"ר גולדנהירש, מאמינים שאפשר גם אחרת, 

חקרנו, ניסינו והבאנו את התכשירים האיכותיים ביותר לטיפוח עור הפנים במיוחד עבורכם.

אנו מוכרים את המוצרים הללו למעלה מ 25 שנה ללקוחותינו במרפאה,

ומעכשיו גם אתם תוכלו להנות מתכשירי טיפוח המבוססים על מדע ומחקר מהמתקדמים ביותר בעולם ותגלו שאפשר להחזיר את החיים והזוהר לעור הפנים שלכם.

הסיפור האישי

"הכל התחיל לפני כ 30 שנה, בת שבע אישתי ביקשה ממני שוב ושוב למצוא עבורה תכשירי עור שבאמת ישפרו את מראה עור הפנים שלה וישמרו את צעירותה באופן ניכר. לפני אחת מהנסיעות הרגילות שלי לכנס דרמטולוגיה בארה"ב, בת שבע הזכירה לי את המשימה. ובביקורי בארה"ב בכנס דרמטולוגים עם מאות רופאי עור במקום אחד, הבנתי שזה מקום טוב להתחיל בו את החיפוש, התייעצתי עם עמיתים שהפנו אותי הלאה, חקרתי לעומק, שמעתי חוות דעת, ושוחחתי עם כימאי שמייצר פורמולות מיוחדות, התרשמתי והבאתי מספר תכשירים להתנסות בארץ.

בקצרה, בת שבע ממש אהבה.

היא הרגישה את ההבדל, הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך. בת שבע חילקה לכמה חברות וכולן ממש התלהבו וראו שיפור משמעותי בעור. 

כך הסיפור התגלגל…

התחלנו לייבא כמות קטנה בשביל לחלוק את ה"גילוי" עם הלקוחות במרפאה. זה היה הדבר הגדול ששינה הכל עבורי כאשר ראיתי את הלקוחות חוזרים למרפאה לרכוש את התכשירים שוב ושוב. הם לא האמינו כמה מהר העור השתפר. עם הזמן ובעקבות הביקוש הרחבנו את מגוון התכשירים לכיוונים נוספים כמו לחות לעור רגיש וטיפול באקנה".

בעקבות ההצלחה מאז ועד היום הגיע הרגע עבורנו להתקדם גם מעבר למחוזות המרפאה זאת הסיבה שהחלטנו להשיק אתר על מנת לאפשר גם לכם, בכל רחבי הארץ, להשיג את התוצאות המיוחלות לעור הפנים שלכם, בדרך לעור בריא, זוהר וחיוני הרבה יותר.

כרופא למעלה משלושים שנה, וכמי שממשיך לקרוא, ללמוד ולהתעדכן, אני כאן מתוך תחושת שליחות אני שמח להעביר לכם את הידע שרכשתי במהלך השנים בתחום רפואת העור והקוסמטיקה ולהנגיש מידע שהוכח ומגובה מחקרית. אנו בד"ר גולדנהירש מאמינים בשילוב הנכון של איכות ובטיחות לאור חדשנות המדע ונמצאים פה בשבילכם לכל שאלה או הבהרה. מקווים שתהנו מהשימוש בתכשירים שלנו ומהמאמרים המקצועיים שיוכלו לסייע לכם בשמירה על עור בריא, חיוני וזוהר יותר.

להצטרפות לרשימת התפוצה שלנו לקבלת התוכן לחצו כאן להצטרפות

שלכם,
ד"ר גולדנהירש וצוות המרפאה

 

רגע...

מי לא סובל מבעיות עור?

הרשמו לניוזלטר וקבלו מד"ר גולדנהירש, רופא ופתולוג עור מומחה, מגוון טיפים לטיפול בבעיות עור ולטיפוח העור.

תודה שנרשמת לניוזלטר!

ודאו שקיבלתם מאיתנו מייל ברוכים הבאים בקרוב. אם לא התקבל מייל, חפשו בתיבת הספאם או במכירות וסמנו שבעתיד ייכנס לראשי.

יש שאלות? תמיד שמחים לשמוע
skincare@goldenhersh.co.il