• en
  • he

Dr. Goldenhersh

Cosmetic & medical dermatology

מרפאת ד''ר גולדנהירש

כל מה שאתם צריכים בתחום הדרמטולוגיה
תחת קורת גג אחת

טיפולים

(Photofacial) טיפול אור לחידוש הפנים

לאחר שנים של חשיפה לאור השמש החזקה האופיינית לאזור המזרח התיכון, לעתים קרובות מתפתח על-פני העור שילוב של כתמי שמש חומים, עם התרחבות של כלי-דם היוצרת אדמומיות בעור. העור מקבל מראה עייף, צרוב-שמש, עם תערובת גוונים לא-רצויה. טיפול בפולסים של קרני אור יכול להחזיר את הגלגל לאחור, ולהצעיר את מראה העור בשנים. כוונון עצמת הקרניים, המתבצע בקפדנות רבה בהתאם לגוון האישי של המטופל, יכול להפחית במידה רבה את גווני העור הלא-רצויים.
ראה: MSP – כוח מרבי בטיחותי.

טיפול בכתמי שמש

ניתן לטפל בהצלחה בכתמים חומים שטוחים (מעין נמשים גדולים), המופיעים על הפנים, החזה, הזרועות והרגליים. כתמי שמש אלה נקראים "כתמי כבד", אבל למעשה אין להם כל קשר עם הכבד. הם נגרמים כתוצאה מחשיפה לשמש. ברפואה, הם מכונים solar lentigines.

כתמי שמש בלתי-רצויים אלה מגיבים באופן נפלא לטיפול בפעימות אור רבות-עצמה. המפתח להצלחה בטיפול הוא, הבחירה בעצמת האור הנכונה.
ראה: MSP – כוח מרבי בטיחותי.

הפחתת אדמומיות/ורידים/נימים בפנים

ד"ר גולדנהירש צבר ניסיון עצום בטיפול בהצלחה באדמומיות של הפנים הנקראת rosacea ["חזזית ורודה"]. מכשיר מיוחד המיועד למטרה זו משמש לטיפול. כלי-דם מורחבים מצטמקים במהירות בתגובה לפולסי-האור רבי-העצמה, והעור שב ומקבל גוון טבעי. תופעה נוספת בעור, הנקראת "spider angioma", מגיבה אף היא היטב לטיפול זה המצטיין ברמת יעילות גבוהה.
קביעת המינון האופטימאלי של עוצמת הטיפול מתאפשרת בזכות המערכת הייחודית של ד"ר גולדנהירש – MSP – כוח מרבי בטיחותי.

טיפול פילינג ייחודי

אנו מבצעים פילינג כימי קל כחלק מן המערך הטיפולי להאטת הזדקנות העור ("אנטי-אייג'ינג"). הפילינג עדין אך אפקטיבי כך שאין צורך להפסיד ימי עבודה. טיפולי פילינג מתבצעים גם כחלק מהטיפול באקנה.

אנו מציעים ללקוחותינו מוצרים מעולים לטיפול בעור, המיובאים מחו"ל, עם תוצאות מוכחות לחידוש וייפוי העור, בהתאמה אישית לסוג העור שלך. בנוסף, מוצרים לטיפול באקנה, ללא אנטיביוטיקה.

הסרת שיער

הסרת שיער מבוצעת באמצעות מערכת IPL המשוכללת ביותר בעולם, באישור ה-FDA ומשרד הבריאות בארץ. טווח קרני האור בהן משתמשים בטיפולים אלו מכסה את הטווח של קרניים נראות לעין וקרני אינפרה-אדום. לרשותו של ד"ר גולדנהירש עומדים שני סוגים שונים של מנורות הבזק (flash lamps) המאפשרות לו לבחור בטיפול האופטימאלי המתאים ביותר לצבע שיערך. אזורי גוף אופייניים להסרת שיער אצל נשים כוללים: רגליים, בית-השחי, אזור הבטן, מפשעה ("ביקיני"), שפה עליונה, פנים, קווי השיער, זרועות, גב, צוואר, חזה (כולל פטמות) ועכוז. אזורי גוף אופייניים אצל גברים: גב, חזה, כתפיים, צד אחורי של הצוואר, בטן, מצח, אוזניים.

הטיפול בשיטת MSP – כוח בטוח מרבי – נקבע בזהירות רבה לכל מטופל בנפרד, להבטחת תוצאות מרביות אך בטוחות.

בדיקת מעבדה לפטריה

במקרה של חשד לזיהום פטרייתי של העור, ד"ר גולדנהירש מבצע בדיקה מיקרוסקופית לפטרייה אצלו במעבדה, תוך-כדי הביקור, ומגיע לאבחון מיידי.

שרותי מעבדה לפתולוגיה של העור

במקרה של ביצוע ביופסיה או הסרת גידולי עור ניתוחית, ד"ר גולדנהירש – פתולוג עור מוסמך
(U.S. Board certified) מבצע בדיקה מיקרוסקופית של דגימת העור.

כירורגיה דרמטולוגית

הסרת פגעי-עור מסיבות רפואיות וקוסמטיות, מתבצעת אצלנו בעדינות ובזהירות.

צור קשר

*שם מלא

*הדואר האלקטרוני שלך

תעודת זהות

קופת חולים

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]

© Goldenhersh 2019.