fbpx

היום כבר לא צריך לסבול מאקנה! 

הכירו את הטיפול שפותר מעל 80% ממקרי האקנה

ותהנו מתוצאות משמעותיות
כבר בחודש הראשון!

באישור משרד הבריאות הישראלי וה- FDA האמריקאי

הוכח מחקרית וקלינית

ללא תופעות לוואי

מיוצר בארה"ב

בהמלצת רופאי עור

בטיחותי בהריון

ממש אין סיבה לסבול

"קליר סקין" – הפטנט הייחודי 
המסייע למעל  80% מהסובלים מאקנה. 
טיפול יעיל ללא כדורים וללא תופעות לוואי 

"קליר סקין" – 3 פעולות במטלית אחת:

מסייע בייבוש פצעים קיימים

מסייע במניעת הופעה של פצעים חדשים

משפר סימנים שנותרו על העור

ידעתם שבעיית אקנה היא ממש תופעה? 

מיליוני אנשים בעולם סובלים מפצעי אקנה בדרגות שונות
ורוב האנשים יסבלו מאקנה בשלב מסויים במהלך חייהם .

פצעי אקנה הם תוצאה של סתימה בשורשי השיער. הגורמים הנפוצים ביותר להיווצרות האקנה הם:
גנטיקה, הורמונים, מתח נפשי והשפעה סביבתית. גורם נפוץ נוסף הוא אקנה כתוצאה
מניסיונות טיפול בתכשירים שאינם מתאימים לעור עם נטייה לאקנה.
לדוגמא, תכשירים המכילים שומן או תכשירים טבעיים העלולים לגרום לתגובה אלרגית.

לא משנה מתי הגיע, 
בין אם מדובר בהתפרצות בגיל ההתבגרות
או שחשבתם שזה כבר מאחוריכם והנה הוא חזר
או שהאקנה התפרץ לכם באמצע החיים בפעם הראשונה, למשל כתוצאה משינויים 
הורמונליים או מתח נפשי,
האקנה מציק וגורם לכאב פיזי וסבל נפשי.

אז מה עושים כאשר פצעי האקנה
כל כך מציקים, כואבים ומפריעים למראה
ולאיכות החיים?

הצורך למצוא את הטיפול המיטבי לטיפול באקנה קיים כבר עשרות שנים, יש מי שפונים  לטיפולים אלטרנטיביים, לטיפולים קוסמטיים, כדורי ויטמינים או כל מיני תכשירים למיניהם. כל אלה פתרונות שבחלק מהמקרים יכולים להקל במשהו, אך מי שסובל מפצעי אקנה יודע שאם זה עוזר, זו רק טיפה בים.

כמו כן, אחד מהטיפולים המקובלים הינו טיפול ברואקוטן. תופעות הלוואי של הרואקוטן לא נעימות ועלולות לשבש את השגרה. הכדורים לא תמיד פותרים את הבעיה בטווח הארוך, בייחוד אם מתחילים את הטיפול בגיל צעיר מדיי.

יש טיפול פחות מוכר והוא כדורי אנטיביוטיקה – יש לו את היתרונות שלו, אך גם כמה חסרונות בולטים. הדרך הנכונה לטיפול באנטיביוטיקה תהייה בשילוב עם תכשירים חיצוניים כגון "קליר סקין".

אז בואו נדבר על רמות האקנה הנפוצות 

נחלק את דרגות האקנה לשלוש קבוצות עיקריות : קל, בינוני וחמור.

אקנה בדרגה קלה

נגדיר אקנה קל כאשר ישנם נקודות קטנות (קומודונים) הכוללים שחורים ולבנים וגם פיצעונים קטנים בולטים מוגלתיים. כאשר אקנה מוגדר קל הוא יכסה עד שליש מהפנים. האזורים .האופיינים הם באזורי המצח, סנטר ואף.

אקנה בדרגה בינונית

אקנה בינוני יכול גם הוא להכיל שחורים, לבנים ופיצעונים מוגלתיים, אך הוא מתפרש על אזורים נרחבים יותר, ויכסה כמחצית מהפנים. אזורים אופייניים: מצח, סנטר, אף ולחיים.

אקנה בדרגה חמורה

באקנה קשה יכולים להופיע כל סוגי האקנה, אך יתווסף גם אקנה ציסטי .וגושים מוגלתיים מתחת לעור. כמו כן, אקנה בדרגה זו מתפרשת על רוב הפנים.

לסובלים מאקנה שאינם צריכים או לא רוצים לצרוך כדורים

אם אתם מעוניינים להימנע מלקיחת כדורים עם תופעות לוואי, ומלהיות שפני ניסיון של כל מיני טיפולים אלטרנטיביים או הבטחות שלא קשורות למציאות, כדאי שתנסו את "קליר סקין" – המטליות עם הפטנט הייחודי שמסיעות למעל 80% מהסובלים מאקנה!
כבר בחודש הראשון תוכלו לראות שיפור משמעותי בעור השימוש ב"קליר סקין" יחסוך מכם את הצורך בכדורים ואת הצורך בהיתעסקות מיותרת וכספים מיותרים (*על פי חומרת  האקנה).

חלק מהיתרונות הבולטים של "קליר סקין" הם:

● הריכוז הגבוה של החומצות באופן שיעשה את                ההבדל

  1. ● הסינרגיה בין המרכיבים השונים היוצר מקסימום          אפקטיביות עם מינימום גירוי 

● חומרי גלם מהאיכותיים ביותר בעולם

יתרון נוסף הוא קלות ההתמדה ונוחות השימוש. מדובר בטיפול יומיומי ביתי, נוח וקל לשימוש.

הידעתם?

השוק רווי בהמון תכשירים לטיפול באקנה שלא עובדים, ולעיתים קרובות אף מחמירים את המצב. אנו נתקלים בתופעה מידי יום מרפאה – פציינטים פונים אלינו בעקבות רגישויות לחומרים שהיו אמורים להוות פתרון קסם לאקנה.
חשוב לדעת – בטיפולי אקנה אין קסמים. בנוסף לטיפול הנכון בהתאם לחומרת האקנה נדרשת התמדה ועקביות!  

קצת עלינו מאז 1996 

ד"ר מייקל גולדנהירש הינו רופא עור מומחה בארץ ובארה"ב, בעל וותק וניסיון של למעלה מ-30 שנה, בוגר אוניברסיטת Yale.
ד"ר גולדנהירש החל את הכשרתו בתחום הדרמטולוגיה [רפואת עור] בבית-החולים "Memorial Sloan Kettering" בעיר ניו יורק, שם עסק בנוסף לכך במחקר מדעי בתחום העור. הוא המשיך את הכשרתו בדרמטולוגיה קלינית באוניברסיטת Yale ונהיה מומחה לרפואת עור. לאחר מכן, המשיך לתת-התמחות בתחום הפתולוגיה של העור בYale וקיבל הסמכה כפולה: רפואת עור ופתולוגיה של העור. ד"ר גולדנהירש עלה ארצה בשנת 1985. כיהן במשך כ-15 שנה כרופא בכיר במחלקת העור בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים. שם הכשיר סטודנטים לרפואה ומתמחים בפתולוגיית העור.
מוצרי הטיפול והטיפוח של ד"ר גולדנהירש נמכרים כבר מעל 25 שנה ללקוחות מרוצים ברחבי הארץ. התכשירים ידועים ביעילותם, בטיב המרכיבים שלהם ובריכוזים הגבוהים של הרכיבים הפעילים בהם.

ממני אליכם

היי,

נעים מאוד, אני ד"ר מייקל גולדנהירש מומחה לרפואת עור.

במהלך עבודתי רבת השנים הגיעו אליי עשרות אלפי מטופלים בכל הגילאים. הגעתי למסקנה חד משמעית והיא: ברוב המקרים ניתן לאזן את האקנה ללא צורך בכדורים. קיים צורך ממשי בתכשיר עור ללא תופעות לוואי. תכשיר המכיל ריכוזים גבוהים ומדוייקים של חומרים פעילים שיכולים לעשות את ההבדל לאורך זמן.

מתוך שיחות שחזרו על עצמן שוב ושוב בקליניקה שלי נולד הצורך להביא לארץ את מטליות "קליר סקין" המסייעות בייבוש הפצעים, מניעת פצעים חדשים וטיפול בסימנים אדומים שנשארו מפצעים ישנים. בנוסף הן מעניקות לעור הפנים –  יופי, בריאות ואחידות.

אני תמיד אומר שהתמדה ועקביות יובילו אותך אל התוצאה הרצויה.

נגן וידאו

למה דווקא קליר סקין?

מטליות ה"קליר סקין" הן היחידות מסוגן בעולם המשלבות בין חומצה סליצילית וחומצה גליקולית, בריכוזים גבוהים ורמת PH מדויקת, שמשיגות תוצאות ללא גירוי מיותר. זאת הודות לפטנט ייחודי שהוכח מחקרית וקלינית. המטליות קיבלו את אישור ה FDA האמריקאי ומשרד הבריאות בישראל.

מחקר המראה את היתרונות של החומצה הסליצילית בטיפול באקנה

לקוחות מספרות

נבחרת מנצחת

המוצרים:

מטליות קליר סקין

מה הן ?
מכיל 60 מטליות. תרכובת ייחודית המשלבת בין חומצה סליצילית לחומצה גליקולית - היחידות מסוגן בעולם עם ריכוזים משמעותיים שעושים את כל ההבדל. הן הוכחו מחקרית כיעילות לטיפול בפצעים קיימים ומניעת פצעים חדשים. המטליות בטיחותיות לשימוש לנשים בהריון.

ערכת אקנה למתחילים

מה יש בערכה?
הערכה מורכבת ממוצר הדגל שלנו: מטליות "קליר-סקין": ראו הסבר במטליות קליר סקין. קרם פנים קטיפתי אלוורה: מי לא מכיר את סגולותיו הנפלאות של האלוורה? הקרם מרגיע ונעים למגע, ומשלים את הטיפול בכך שהוא דואג שהעור יהיה רווי בלחות. הקרם מתאים במיוחד לתקופת ההסתגלות לטיפול ב"קליר סקין".

שאלות נפוצות:

ברוב המקרים תוך שבועיים מתחילים לראות שיפור. השיפור הינו הדרגתי, ועם הזמן העור הולך ומשתפר. חשוב להמשיך את הטיפול לאורך זמן כדי למנוע פצעים חדשים.

בעקבות השינויים ההורמונליים נשים בהריון סובלות מפצעי אקנה. האתגר הוא בכך שאפשרויות הטיפול מצומצמות. מטליות "קליר סקין" של ד"ר גולדנהירש, המשלבות בין חומצה סליצילית וחומצה גליקולית, הן פתרון בטיחותי בהריון.

אכן ידוע כי לעיתים קרובות טיפול באקנה גורם לייבוש עור הפנים. ד"ר גולדהירש ממליץ לשלב עם הטיפול באקנה קרם לחות המונע את היובש. חשוב מאד שקרם הלחות יהיה נטול שומן. כל הערכות שלנו מכילות תכשירי לחות נלווים כדי למנוע את התייבשות העור.

קופסה אחת של מטליות מיועדת לחודש, לשימוש פעמיים ביום.
הקופסא תוכננה כך שהסגירה שלה הינה הרמטית, חשוב לשמור במקום מוצל. חשוב לציין שבערכות שלנו, הקרם לרוב מספיק לכחודשיים ולכן הרכבנו עבורכם אריזות חיסכון עם שתי קופסאות של מטליות כדי שתוכלו להזמין את הערכה אחת לחודשיים.

במטליות שלב 2 יש ריכוז גבוה יותר של החומצה הגליקולית, אנחנו ממליצים להתחיל במטליות שלב 1 ולאחר מכן לעבור למטליות שלב ,2 כדי להרגיל את העור באופן הדרגתי.

מדובר במוצרים של רופא עור מוערך בארץ ובעולם (לא מדובר במוצרים מסין). כמובן שבעולם הרפואה לא ניתן להתחייב לתוצאות, אך מהנסיון שלנו אחוזי ההצלחה הם בין 80%-90%. הטיפול חוסך למטופלים שלנו התעסקויות מיותרות והוצאת כספים מיותרת. זה בדוק!

זוהי תופעה נפוצה בקרב בני נוער. מטליות ה"קליר סקין" מבית ד"ר גולדנהירש קלות לשימוש ואינן דורשות מאמץ מיוחד ובשל כך פופולריות מאוד בקרב הצעירים. בנוסף השימוש בהן הוא אפקטיבי במיוחד. ניתן להשתמש בהן אפילו בזמן צפייה בטלוויזיה ומול המחשב:)

איך תימנעו מטעויות נפוצות בטיפול באקנה?

הקפידו לא להפסיק את הטיפול מוקדם מדיי

לא מומלץ להפסיק את הטיפול כאשר האקנה נמצא בשליטה. חשוב להתמיד בטיפול כל עוד נמצאים  בתקופה שהגוף מייצר פצעי אקנה כדי למנוע התפרצות מחדש.

הזינו את העור בלחות

טיפול באקנה נוטה לייבש את העור ואז קיימת תופעה של הפסקת  הטיפול. לכן חשוב להשתמש בתכשירים המזינים לחות לעור – קרם לחות ואל-סבון נטולי שומן. מניסיון זה מעודד התמדה בטיפול לאורך זמן. 

אל תסתפקו בטיפול נקודתי

מאחר שעיקר מטרת הטיפול היא מניעה, יש צורך לטפל בכל באזורים הנוטים לפצעונים ולא רק לטפל נקודתית בפצע, או ולהיות ב"מרדף" אחרי פצעים קיימים, כיוון שזה יפגע באפשרות למנוע פצעים עתידיים.

התמדה והגיינה

טיפולי אקנה דורשים התמדה יומיומית כדי שהן יהיו אפקטיביות. יש להקפיד על שטיפת פנים פעמיים ביום בתכשיר עדין שאינו מייבש את העור, המסייע להפחתת שומניות על העור.

רגע...

מי לא סובל מבעיות עור?

הרשמו לניוזלטר וקבלו מד"ר גולדנהירש, רופא ופתולוג עור מומחה, מגוון טיפים לטיפול בבעיות עור ולטיפוח העור.

תודה שנרשמת לניוזלטר!

ודאו שקיבלתם מאיתנו מייל ברוכים הבאים בקרוב. אם לא התקבל מייל, חפשו בתיבת הספאם או במכירות וסמנו שבעתיד ייכנס לראשי.

יש שאלות? תמיד שמחים לשמוע
skincare@goldenhersh.co.il